Kobiety lubią chwalić się nowymi związkami w internecie.

Uczęszczając do szkoły, ulegamy nie tylko namowom naszych nauczycieli do tego, by się wytrwale uczyć, ale także namowom naszego serca. Mija nas na szkolnych korytarzach dość duża ilość koleżanek przecudnej urody. W pewnych sytuacjach, mając szczęście, możemy mieć taką śliczną pannę w jednej klasie. Próbujemy szczególnych chwytów, flirtów, rozbudowanych intryg, ażeby tylko udało się zwrócić uwagę tej wyjątkowej dla nas osoby. W końcu możemy ogłosić zwycięstwo. Jesteście parą, ale coś zaczyna się między nami psuć. Rozstajemy się, co daje pewną ulgę, lecz po pewnym czasie okazuje się, iż nie potrafimy przestać o niej myśleć. Powstaje więc kłopot: jak odzyskać byłą?

 

Musimy w takich przypadkach działać metodycznie. Bardzo ważnym problemem jest powód rozstania. Nie łatwo jest powrócić do byłej dziewczyny, gdy zdradziliśmy ją z inną. Musimy wtedy odzyskać ponownie jej zaufanie, a to bardzo ciężka droga a ponadto nie w każdej sytuacji prowadząca do sukcesu. Rzecz jest znacznie łatwiejsza, jeżeli rozeszliśmy się, gdy wzajemne uczucie nie było tak mocne jak na początku oraz coś się wypaliło. Wtedy wystarczy, że po jakimś czasie znowu się spotkamy, a znowu zaiskrzy. Czasami jednak powinniśmy na początek udowodnić, że zaszła w nas duża zmiana. Powód zerwania jest więc kwestią kluczową! Następnie ustalamy, jaki jest obecny status naszej ex. W szkole będziemy mogli się tego dowiedzieć bardzo szybko, gdyż nigdy nie braknie osób, które doniosą nam o kolejnym związku naszej byłej. Jeżeli nie mamy takowych ważnych informacji od znajomych, zostaje nam zawsze facebook, twitter lub inny portal, z którego, korzysta. Kobiety uwielbiają chwalić się nowymi związkami w internecie. Portale społecznościowe pomagają nam też oszacować nastrój naszej byłej dziewczyny. Kiedy dodaje cytaty filozofów, refleksyjne teksty i zdjęcia, to dobra nasza!

 

Nadal tęskni i czeka na nasz krok. Będziemy mogli wówczas się odezwać neutralnie a także próbować niezwykle delikatnie oraz z wyczuciem odzyskać na początek jej zaufanie, a później też i serce. Jednak jeśli publikuje fotki z imprez, przedstawiające, jak dobrze się bawi, to oznacza, że chce o nas zapomnieć jak najszybciej. Można wówczas z wyczuciem odwdzięczyć się w taki sam sposób (ale bez przesady!). Z pewnością szybko rozpocznie z nami ciężką rozmowę przez sms-y! Jej poruszenie może być naszym największym sprzymierzeńcem, gdy będziemy je potrafili w odpowiedni sposób wykorzystać oraz ukierunkować. Takie emocje to oznaka dużego zaangażowania. Warto zdawać sobie z tego sprawę ! Jako były chłopak znamy naszą ex. Powinniśmy wiedzieć jak się zachowuje, gdy jest jej przykro. Wiemy, co może nas czekać gdy się odezwiemy po zerwaniu. Zazwyczaj kobiety posiadają bardzo drapieżne charakterki, zatem także musimy zademonstrować pazurki, jednocześnie ukazując gotowość ich schowania.

 

Musimy mieć na względzie, iż decyzja ostateczna co do wspólnej przyszłości, niestety, zazwyczaj zależy od płci pięknej. Jakichkolwiek jednakże manewrów byśmy nie stosowali, to zawsze najważniejsze jest łączące nas uczucie. Jeżeli to był poważny związek, dla którego potrafimy wiele poświęcić, to wystarczy to tylko ukazać naszej byłej – pokazać, iż żar naszej miłości jest tylko dla nie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *